2019. december 6., péntek - Miklós
Gyergyószentmiklós címere
Magyar
Címlap arrow Helyi hírek arrow Álláshirdetés - PÁLYÁZAT-KOORDINÁTOR
Időjárás
Helyi hírek
Honlap ajánló

gyergyotv.ro

keletinfo.ro

szekelyhon.ro

Gyergyói hírlap

kisujsag.ro

Álláshirdetés - PÁLYÁZAT-KOORDINÁTOR Nyomtatás E-mail
2014. április 24. csütörtök 13:33

GYERGYÓSZENTMIKLÓS MEGYEI JOGÚ VÁROS
POLGÁRMESTERI HIVATALA

VERSENYVIZSGÁT HIRDET

PÁLYÁZAT-KOORDINÁTORI ÁLLÁS BETÖLTÉSÉRE

  A jelöltekkel szemben támasztott elvárások:

·         legalább középfokú végzettség – érettségi diploma

·         minimum 9 éves munkatapasztalat

·         alapos számítógép-kezelői ismeretek (MsOffice, Windows7)

·         elhivatottság és jó kommunikációs készség

·         önálló munkavégzési képesség

·         csapatmunkára való alkalmasság

·         gyors problémamegoldó és szervezési készség

·         részletekre kiterjedő figyelmesség, elemző készségek

·         tervezett határidők betartása

·         rendezett és megszervezett munka

·         törvényeknek és előírásoknak való megfelelés

·         együttműködés bizottsági vagy team döntések meghozatalában

·         felelősség több, különböző tevékenységért

·         számokkal, mennyiségekkel vagy egyéb adatokkal végzett munka

·         felelősség egy terület szervezettségéért vagy átláthatóságáért

·         más által végzett vagy saját munka pontosságának gondos ellenőrzése

·         felelősség munka minőségéért

·         nyilvántartás vezetése vagy egyéb általános adminisztrációs munka

·         munka komplex dokumentumokkal vagy jelentésekkel

·         költségek, készletek ellenőrzése

·         pénzügyi vagy statisztikai adatok táblázatba foglalása és ellenőrzése

Feladatok:

·         Az önkormányzat által benyújtott, külső közremőködő szervezetek általi lebonyolítású pályázatok kapcsán kapcsolattartás, nyilvántartás, követés, felügyelet.

·         Nyertes pályázati projektek kivitelezésének koordinálása és sikeres végrehajtásának biztosítása

·         A pályázati projekt mérföldköveihez kötött jelentési és elszámolási kötelezettségek végrehajtása.

·         Közbeszerzési eljárások lefolytatásában való közreműködés.

·         A Közbeszerzési törvény valamint a Pályázatkezelési- és Projekt Megvalósítási Szabályzatok szerinti eljárások  alaklmazása

·         További adminisztratív feladatok ellátása.

 Amit biztosítunk:

·         professzionális munkakörnyezet

·         kihívásokkal teli, kreatív munka

 A jelentkezési dossziékat 2014. május 13-ig lehet letenni, a következő iratokkal:

·         a személyazonossági igazolvány másolata

·         kitöltött iratkozási űrlap: letölthető itt

·         tanulmányokat, szakvégzettségeket igazoló diplomák, igazolások másolata

·         munkakönyv másolata vagy az összrégiséget, illetve a végzettségnek megfelelő régiséget igazoló iratok másolata

·         erkölcsi bizonyítvány

·         munkaképességet bizonyító családorvosi igazolás;

·         saját felelősségre bevallás vagy igazolás, hogy nem végzett politikai rendőrségi tevékenységet

 A felsorolt iratok nem hitelesített másolatai esetében az eredeti iratokat be kell mutatni a vizsgáztató bizottság titkárának.

A versenyvizsgára 2014. május 21-én kerül sor a Gyergyószentmiklósi Polgármesteri Hivatal székhelyén (Szabadság tér 27. szám) a tárgyaló teremben.Könyvészet elérhető itt a Bibliografie 2 címszó alatt.

További információkért, valamint a könyvészetért forduljon a Polgármesteri Hivatal személyzeti osztályához.

 Telefon: 0266–364494/224.