2019. december 7., szombat - Ambrus
Gyergyószentmiklós címere
Magyar
Címlap arrow Helyi hírek arrow Álláshirdetés - Levéltár
Időjárás
Helyi hírek
Honlap ajánló

gyergyotv.ro

keletinfo.ro

szekelyhon.ro

Gyergyói hírlap

kisujsag.ro

Álláshirdetés - Levéltár Nyomtatás E-mail
2014. április 30. szerda 16:38

GYERGYÓSZENTMIKLÓS MEGYEI JOGÚ VÁROS
POLGÁRMESTERI HIVATALA

VERSENYVIZSGÁT HIRDET

Levéltárosi munkakör betöltésére

 A jelöltekkel szemben támasztott elvárások:

  • § Levéltári-, jogi-, közigazgatási felsőfokú végzettség záró vizsgával:
  • § legalább egy év szakmai tapasztalat
  • § Köztisztviselők jogállásáról szóló, 188/1999-es újraközölt törvény 54-es szakaszának előírásai;

  • önálló munkavégzési képesség
  • precizitás, igényes munkavégzés
  • részletekre kiterjedő figyelmesség, elemző készségek

A versenyvizsgára a gyergyószentmiklósi Polgármesteri Hivatal székhelyén, Szabadság tér 27. szám alatt kerül sor. Két próbából áll a megmérettetés: május 26-án, délelőtt 10 órától az írásbeli, május 28.-án-, 10 órától szóbeli – interjú.

Jelentkezni május 19-ig lehet, 15 óráig a következő iratokkal:

·         a személyazonosságot igazoló irat másolata

·         kitöltött iratkozási űrlap

·         tanulmányokat, szakvégzettségeket igazoló diplomák, igazolások másolata

·         munkakönyv másolata vagy az összrégiséget, illetve a végzettségnek megfelelő régiséget igazoló iratok másolata

·         erkölcsi bizonyítvány

·         munkaképességet bizonyító családorvosi igazolás;

·         saját felelősségre bevallás vagy igazolás, hogy nem végzett politikai rendőrségi tevékenységet

 A felsorolt iratok nem hitelesített másolatai esetében az eredeti iratokat be kell mutatni a vizsgáztató bizottság titkárának.

A versenyvizsgára megállapított könyvészetet az intézmény székhelyén és a www.gyergyoszentmiklos.ro honlapon függesztik ki. Bővebb felvilágosítás a 0266364494/224 –es telefonszámon, 8-15 óra között.

Könyvészet:

"II.BIBLIOGRAFIE - pentru funcţia publică de execuţie de inspector, clasa I, grad profesional asistent în cadrul Compartimentul arhivă;

1.    Legea nr. 215/2001 privind administraţia publică locală, republicată, actualizată;

2.    Legea nr. 188/1999 (r2) privind Statutul funcţionarilor publici, cu modificările şi completările ulterioare;

3.    Legea nr. 7/2004 privind Codul de conduită al funcţionarilor publici, actualizată;

4.    Legea Arhivelor Naţionale nr.16/1996;

5.    Ordinul de zi nr.217/1996 privind activitatea de arhivă la creatorii şi deţinătorii de documente aprobate de conducerea Arhivelor Naţionale;"