2019. december 6., péntek - Miklós
Gyergyószentmiklós címere
Magyar
Címlap arrow Helyi hírek arrow Álláshirdetés - Közterület-takarító
Időjárás
Helyi hírek
Honlap ajánló

gyergyotv.ro

keletinfo.ro

szekelyhon.ro

Gyergyói hírlap

kisujsag.ro

Álláshirdetés - Közterület-takarító Nyomtatás E-mail
2014. május 20. kedd 14:58

GYERGYÓSZENTMIKLÓS MEGYEI JOGÚ VÁROS
POLGÁRMESTERI HIVATALA

VERSENYVIZSGÁT HIRDET

1 KÖZTERÜLET-TAKARÍTÓI ÁLLÁS BETÖLTÉSÉRE

a Gyilkostó üdülőtelep területén

Feladatok:

- Napi takarítás
- Karbantartó takarítás
- Nagytakarítás

Elvárások:
- Érettségi diploma;
- Büntetlen előélet;
- Minimum 3  év munkatapasztalat;

  A jelentkezési dossziékat 2014. június 6-ig lehet letenni, a következő iratokkal:

·         kérés

·         a személyazonosságot igazoló irat másolata

·         tanulmányokat, szakvégzettségeket igazoló diplomák, igazolások másolata

·         munkakönyv másolata vagy az összrégiséget, illetve a végzettségnek megfelelő régiséget igazoló iratok másolata

·         erkölcsi bizonyítvány

·         munkaképességet bizonyító családorvosi igazolás;

·         saját felelősségre bevallás vagy igazolás, hogy nem végzett politikai rendőrségi tevékenységet

·         sínes dosszié

A felsorolt iratok nem hitelesített másolatai esetében az eredeti iratokat be kell mutatni a vizsgáztató bizottság titkárának.

A versenyvizsgára 2014. június 23-án kerül sor a Gyergyószentmiklósi Polgármesteri Hivatal székhelyén, Szabadság tér 27. szám, tárgyaló terem. További információkat valamint a könyvészetet a Polgármesteri Hivatal személyzeti osztályán lehet beszerezni, telefon: 0266–364494/224.